GO Keyboard 2015

3.59

5.0

4

GO Keyboard'un daha modern bir versiyonu

1.5M

Bu uygulamayı oyla

GO Keyboard 2015 (aynı zamanda GO Keyboard 2015 - Emoji, Emoticons olarak da bilinir) Androidinizdeki klasik klavyeyi, kullanması daha kolay ve daha fazla özellik ve emojiye sahip bir klavye ile değiştirmenizi sağlayan bir uygulamadır.

Yeni özelliklerden biri de yazdığınız kelimeyi hatırlaması ve hatta seçtiğiniz dile göre klavye düzenini değiştirmesi anlamına gelen çoklu dil desteğidir.

GO Keyboard 2015'in diğer önemli bir özelliği, kullandığınız kelimeleri tanımlayan ve ilk veya iki harfini yazdığınızda daha hızlı yazabildiğiniz kelime tahminidir. Böylece daha fazla yazdıkça daha hızlı öğrenir ve daha hızlı iletişim kurabilirsiniz.

Diğer özellikleri ise herhangi bir dildeki herhangi bir kelimenin anlamını bilmenizi sağlayan yüksek doğruluktaki entegre sözlükleri, emoji klavyesi ve daha bahsetmediğimiz Androidinizi uyarlayabileceğiniz birçok ekstra eklentidir.

GO Keyboard 2015 Android'de bulabileceğiniz en iyi sanal klavye alternatiflerinden biridir ve milyonlarca kere indirilmesi bunun kanıtıdır.
Gereksinimler

Android 2.1 veya daha üst sürümü gerektirir.

Uptodown X